نمایندگی های استان آذربایجان شرقی

نام شهر نام نمایندگی آدرس تلفن ثابت ایمیل
تبریز فروشگاه عظیمی بالاتر از مقبره شهریار چهارراه شمس تبریزی کد پستی ۵۱۳۵۸۷۷۳۳۷ ۰۴۱۳۵۲۵۵۳۳۸ Azimi.Tabriz@azartel.ir
فروشگاه موبایل نجفی خیابان پاسداران ، ۲۴ متری اطلس کد پستی ۵۱۴۸۶۵۶۱۹۱ ۰۴۱۳۲۶۱۴۳۶۴ Najafi.Tabriz@azartel.ir
دفترپیشخوان ۱۱۹۹-۱۰-۷۲ رجائی شهر بلوار دکتر حسابی ک ۸ متری چهار ک مسجد امیرالمومنین کد پستی ۵۱۶۶۸۴۵۶۳۶ ۰۴۱۳۳۸۳۰۹۱۵ Sadeghi.Tabriz@azartel.ir
موسسه شاندیز تلاش شهرک باغمشیه خیابان مولانا رو به روی مجتمع پیام کد پستی ۵۱۵۸۶۳۴۷۴۱ ۰۴۱۳۶۶۸۴۷۳۹ Shandiztalash.Tabriz@azartel.ir
دفتر پیشخوان دولت شمس به شماره ۷۲۱۰۱۱۹۸۰ آبرسان جنب بیمارستان شمس پلاک ۱ زیرزمین کد پستی ۵۱۵۶۸۳۵۱۱۵ ۰۴۱۳۶۵۵۰۰۰۶ Akbarpouri.Tabriz@azartel.ir
دفترخدمات کامپیوتری پارسا خیابان آخونی ، ۱۸ متری شریفی ، رو به روی شریفی ۲ کد پستی ۵۱۸۴۸۶۳۱۱۳ ۰۴۱۳۲۸۶۸۶۸۹ Bargilaleh.Tabriz@azartel.ir
پدیده حرفه ایرانیان چهارراه باغ شمال، کوچه حاج رضا، جنب مسجد حاج رضا، پلاک ۲۴ و ۲۶ کد پستی ۵۱۳۷۶۴۵۴۶۵ ۰۴۱۳۵۵۷۲۹۴۰-۴۱ a.mansouri@asanpardakht.ir
شبستر فروشگاه ایران صوت خیابان امام رو به روی بانک ملت پاساژ قائم ایران صوت کد پستی ۵۳۸۱۷۱۵۳۵۹ ۰۴۱۴۲۴۲۳۹۵۳ ZakerShabestari.Shabestar@azartel.ir
دفتر پیشخوان نوین خیابان امام ، روبه روی پست بانک کد پستی ۵۳۸۱۹۱۵۵۸۹ ۰۴۱۴۲۴۳۰۹۸۸ Mostafavi.Shabestar@azartel.ir
کلیبر فروشگاه خدمات اینترنتی ممتاز شهر آبش احمد پایین تر از بانک ملی کد پستی ۵۴۶۷۱۱۶۳۱۴ ۰۴۱۴۴۴۶۳۰۵۰ Naghibi.Kalibar@azartel.ir
مرند فروشگاه موبایل ۴اس خیابان طالقانی ، رو به روی مخابرات قدیم جنب بانک آینده کد پستی ۵۴۱۵۸۱۳۵۷۸ ۰۴۱۴۲۲۶۵۰۶۸ Sheykhzadeh.Marand@azartel.ir

نمایندگی های استان آذربایجان غربی

نام شهر نام نمایندگی آدرس تلفن ثابت ایمیل
ارومیه شرکت اروم شایان سیستم خیابان خیام جنوبی ، رو به روی بانک صادرات ساختمان شیشه ای سبز طبقه اول واحد ۴ کد پستی ۵۷۱۵۷۹۷۱۹۱ ۰۴۴۳۲۲۴۳۰۰۱ orumshayan.Urmia@azartel.ir
شرکت ارتباطات شاخص میدان امام حسین کوی خان بابا خان ۳ بعد از هتل غزال پلاک ۳۸ کد پستی ۵۷۱۳۷۳۵۵۸۹ ۰۴۴۳۲۲۲۵۵۳۳ Ertebatatshakhes.Urmia@azartel.ir

نمایندگی های استان اردبیل

نام شهر نام نمایندگی آدرس تلفن ثابت ایمیل
اردبیل فنی مهندسی انرژی سامانه گلبرگ میدان شریعتی، خیابان هلال احمر، رو به روی مدرسه عادل سرائی ، ساختمان خورشید شب ، طبقه ۴ کد پستی ۵۶۱۹۶۴۵۱۳۶ ۰۴۵۳۳۲۵۶۰۹۹، ۰۴۵۳۳۲۴۶۰۹۹  Samanehgolbarg.Ardebil@azartel.ir