با دانلود اپلیکیشن آذرتل هدیه بگیرید

آذرتلی های عزیز، همین حالا با دانلود اپلیکیشن آذرتل، دو گیگ اینترنت هدیه جایزه بگیریدو از خدمات آذرتل در اپلیکیشن خودتان بهره مند شوید.
فعالسازی بسته ۴۸ ساعت پس از نصب اپلیکیشن خواهد بود.
اپلیکیشن آذرتل به منظور دسترسی آسان مشترکین به خدمات و محصولات طراحی شده است. در حال حاضر اپلیکیشن آذرتل فقط بر روی سیستم عامل اندروید قابل اجرا بوده و بزودی نسخه های iOS و ویندوز آن منتشر خواهد شد. 

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن آذرتل

پس از نصب برنامه آذرتل از طریق لینک بالا و اجرای آن بر روی تلفن همراهتان، شماره خود را برای دریافت کد فعالسازی وارد کنید. پس از وارد نمودن کد فعالسازی، وارد اپلیکیشن می شوید و با یک منوی اصلی و فرعی مواجه خواهید شد. برای دسترسی به منوی فرعی کافی است سه خط افقی کوچک را که در بالای صفحه نمایش شما وجود دارد، انتخاب نمایید.

منوی اصلی:

خرید سیم کارت

سیم کارت آذرتل همراه با بسته آغازین شامل اینترنت، مکالمه و پیامک به فروش می رسد. پس از انتخاب سیم کارت و بسته آغازین، شماره مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل خرید را تکمیل نمایید.

خرید شارژ

با انتخاب گزینه خرید شارژ و وارد نمودن شماره آذرتلی مورد نظر خود، یکی از شارژها را انتخاب و خریداری نمایید.

خرید بسته

در این قسمت شما میتوانید بسته‌های آذرتل را مشاهده و خریداری کنیدبا انتخاب یکی از گزینه‌های زمانی سال، ماه، هفته و روز جستجوی بسته موردنظرتان آسانتر میشود.پس از انتخاب یکی از بسته‌ها شماره آذرتلی مورد نظر خود را وارد نموده و عملیات پرداخت را تکمیل کنید. 

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان آذرتل به منظور ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر و نیز افزایش سطح رضایتمندی شما مشترکین عزیز در آینده راه اندازی خواهد شد.

نمایندگان

در این قسمت می‌توانید نمایندگان فروش سیمکارت آذرتل را با آدرس دقیق آن‌ها در نقشه مشاهده کنید. با کلیک کردن بر روی نماینده موردنظر مشخصات و شماره تلفن و مسیر رسیدن به آن نماینده نمایش داده می‌شود.

مناطق تحت پوشش

در این قسمت مناطقی که تحت پوشش ۴G+،۴G،۳G،۲G قرار دارند را می توانید در نقشه  بررسی کنید.

برای نمایش و محدوده پوشش آن سرویس به صورت رنگی در نقشه نمایش داده می‌شود.

منوی فرعی

در منوی فرعی آذرتل، علاوه بر موارد بالا نمایش آخرین اخبار، اطلاعات مربوط به پشتیبانی، نمایش مانده اعتبار آذرتل و امکان تغییر زبان وجود دارد. همچنین شما می‌توانید با کلیک بر روی نام کاربری خود، کلیه اطلاعات خود را مشاهده نمایید.