برای دسترسی راحت‌تر به خدمات آذرتل، شما می‌توانید از اپلیکیشن آذرتل استفاده نمایید.

لینک دانلود اپلیکیشن آذرتل

پس از نصب برنامه آذرتل و اجرای آن شماره خود را برای دریافت کد فعالسازی وارد کنید. پس از اینکه وارد اپلیکیشن شدید، می توانید از خدمات آذرتل به شرح زیر بهره‌مند شوید:

خرید سیم کارت

سیم کارت‌های آذرتل تحت عنوان سیم کارت های یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره با بسته‌های آغازین متفاوت به شما نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب یکی از بسته‌ها ، شماره مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل خرید سیم کارت را تکمیل نمایید.سیم کارت  خریداری شده به صورت رایگان از طریق پست برای شما ارسال می‌گردد.

خرید شارژ

با انتخاب گزینه خرید شارژ و وارد نمودن شماره آذرتلی مورد نظر خود، یکی از شارژها را انتخاب و خریداری نمایید.

خرید بسته

در این قسمت شما میتوانید بسته‌های آذرتل را مشاهده و خریداری کنیدبا انتخاب یکی از گزینه‌های زمانی سال، ماه، هفته و روز جستجوی بسته موردنظرتان آسانتر میشود.پس از انتخاب یکی از بسته‌ها شماره آذرتلی مورد نظر خود را وارد نموده و عملیات پرداخت را تکمیل کنید. 

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان آذرتل به منظور ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر و نیز افزایش سطح رضایتمندی شما مشترکین عزیز ایجاد شده است. به منظور استفاده از خدمات باشگاه مشتریان و بهره‌مندی از تخفیف محصولات و خدمات شرکت‌های طرف قرارداد باشگاه مشتریان آذرتل، یک کد تخفیف برای هریک از شرکت‌ها فراهم شده که منحصر به شماست. شما می‌توانید با کلیک بر روی لوگوی هریک از شرکت ها در اپلیکیشن آذرتل کد تخفیف خود را دریافت کرده و در زمان خرید و استفاده از خدمات آن شرکت از کد تخفیف خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که دریافت کد تخفیف  تنها از طریق اپلیکیشن آذرتل میسر است. 

نمایندگان

در این قسمت می‌توانید نمایندگان فروش سیمکارت آذرتل را با آدرس دقیق آن‌ها در نقشه مشاهده کنید. با کلیک کردن بر روی نماینده موردنظر مشخصات و شماره تلفن و مسیر رسیدن به آن نماینده نمایش داده می‌شود.

مناطق تحت پوشش

در این قسمت مناطقی که تحت پوشش ۴G+،۴G،۳G،۲G قرار دارند را می توانید در نقشه  بررسی کنید.

برای نمایش و محدوده پوشش آن سرویس به صورت رنگی در نقشه نمایش داده می‌شود.

از دیگر امکانات اپلیکیشن آذرتل نمایش آخرین اخبار، اطلاعات مربوط به پشتیبانی، نمایش مانده اعتبار آذرتل و امکان تغییر زبان است. همچنین شما می‌توانید با کلیک بر روی نام کاربری خود، کلیه اطلاعات خود را مشاهده نمایید.