باشگاه مشتریان آذرتل

 

 

باشگاه مشتریان آذرتل به منظور ارائه خدمات و تسهیلات ویژه و نیز افزایش سطح رضایتمندی شما مشترکین عزیز ایجاد شده است. ما در تلاش‌ایم تا با ایجاد محیطی صمیمی یک تعامل دو طرفه بین آذرتل و شما مشترکین عزیز برقرار کنیم؛ چراکه با ارزش ترین سرمایه هر کسب و کار مشترکین آن است.

در همین راستا شما می توانید از خدماتی که در ادامه ذکر شده، بهره مند شوید:

 

 

 

نام خدمت شرح

آذرتل در اسنپ همراه شماست.

اطلاعات بیشتر


با استفاده از شماره‌ آذرتل خود، محصولات دیجی‌کالا را با تخفیف بیشتر خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر  اسنپ تریپ، مرجعی کامل جهت مقایسه و رزرو آنلاین بیش از ۷۰۰ هتل در ایران می باشد.

اطلاعات بیشتر


سامانه اینترنتی اطلاع رسانی و معرفی مجموعه های آبی ایران ( استخر، پارک آبی، سونا، جکوزی، حمام ترکی، ماساژ، آموزش شنا و … ) است که امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیت استخر و پارک های آبی سراسر کشور را به صورت سریع، مطمئن و با تخفیف های ویژه برای کاربران خود فراهم کرده است.

اطلاعات بیشترعکس پرینت، اولین سرویس چاپ اینترنتی عکس در ایران، در عکس پرینت شما می توانید به صورت آنلاین عکسهای خود را چاپ کنید و یا با عکس های خود سفارش تقویم، کارت تبریک و یا «کتاب عکس» بدهید.

اطلاعات بیشتر


ویتامین فروشگاه آنلاین محصولات مرتبط با سبک‌زندگی و مد است. طرح‌های گرافیکی آماده روی محصولات متنوع روزمره (ماگ، تی‌شرت، قاب موبایل، تابلو، تقویم و…) در موضوعات مختلف (هنری، ادبی، عاشقانه، ورزشی، انگیزشی و…) در این فروشگاه ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشترتابلو فروشگاه اینترنتی انواع تابلو نقاشی، عکس و نقاشی خط است. تابلو به شما این امکان را می‌دهد تا از میان صدها اثر هنری ایرانی و خارجی، بهترین انتخاب را برای دکوراسیون خانه یا محل کار خود داشته باشید. کیفیت تولید آثار هنری مهم ترین اصل در سرویس اینترنتی تابلو است.

اطلاعات بیشتر

با نواک همیشه و هر جایی که باشید مجموعه کاملی از موسیقی های ایرانی مطابق سلیقه‌ شما همراهتان خواهد بود. شما می توانید در آرشیو بزرگ موسیقی نواک آهنگ های جدید را کشف کنید، لیست های مختلف بسازید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

اطلاعات بیشتر

 

در صورت تمایل به همکاری با باشگاه مشتریان آذرتل، پیشنهادات خود را به club@negintel.com ارسال کنید.