mashverat

اینجا اتاق امن شماست.

ارائه سرویس پرسش و پاسخ رایگان

دانلود مشورت دانلود آذرتل

همه ما همیشه احساس کرده ایم که گاهی به نقطه‌ای در زندگی خود رسیده‌ایم که نیاز به صحبت با یک دوست، مشاور و یا راهنما داریم. زیرا آدمی گاهی در بین دوراهی‌هایی در زندگی قرار می‌گیردکه نمی‌داند کدام مسیر می‌تواند او را به موفقیت برساند. در همین زمینه کمک گرفتن از یک مشاور روانشناسی همیشه می‌تواند کمک کننده باشد. البته گاهی هم دوست داریم این صحبت کردن بدون قضاوت کردن و به دور از احساسات باشد. در این مواقع می‌توان از مشاوره‌های روانشناسی کمک گرفت. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی‌های نوین، این شرایط حتی به صورت اینترنتی و آنلاین نیز فراهم شده‌است.

سامانه مشاوره آنلاین روانشناسی مشورت یکی از بهترین پلتفرم‌های مشاوره آنلاین است که می‌توانید در آن خدمات مشاوره در امور روانشناسی را به صورت اینترنتی دریافت کنید. مشاورها و روانشناس‌های مشغول در این مرکز همگی دارای مدارک تحصیلی معتبر از بهترین دانشگاه‌ها هستند و با دارا بودن تجربه فراوان، همیشه و در همه حال به فکر کمک‌رسانی به شما هستند.

البته تمامی مشاورها قبل از پیوستن به تیم مشورت، صلاحیت و تجربه‌های کاریشان مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد. این روند به صورت مستمر انجام شده و تمامی جلسات مشاوره توسط مشاوران ارشد نظارت می‌شود تا کیفیت مشاوره‌ها همیشه در بالاترین حد ممکن باشد.

مشورت در زمینه‌های افسردگی، استرس، رابطه زوجین، اعتماد به نفس، مشکلات قبل و بعد ازدواج و موارد دیگر می‌توانند به شما مشاوره دهند.

هزینه مشاوره آنلاین سامانه مشورت که مستقیما به حساب مشاورین واریز میشود دقیق ای ۴۰۰ تومان معادل ساعتی ۲۴ هزار تومان میباشد که ابن رقم به مراتب کمتر از مشاوره‌ های حضوری بوده که گاها تا ۳۰۰ هزار تومان برای کاربر هزینه بر بوده است.

توجه داشته باشید در این پروسه کاملا ناشناس باقی می‌مانید و می‌توانید حرف‌هایتان را به راحتی و بدون استرس به مشاور خود منتقل کنید. حتی در صورت عدم رضایت از مشاور خود، به راحتی می‌توانید با یک متخصص دیگر ارتباط بگیرید و روند مشاوره خود را به انتها برسانید.

یکی دیگر ازویژگی‌های خوب سامانه مشاوره آنلاین مشورت ارائه سرویس پرسش و پاسخ رایگان نیز می باشد که با ورود به وب سایت مشورت به آدرس             www.e-moshaver.com و کلیک در قسمت پرسش  پاسخ وب سایت به پنل پرسش و پاسخ رایگان ورود کرده و مشاورین در کمتر از ۱۲ ساعت پاسخ شما را خواهند داد.

در واقع مشورت اپلیکیشن مشاوره آنلاین روانشناسی است و در راه بهبود سلامت روحی جامعه تمام تلاش خود را به کار بسته است.

استفاده از کد تخفیف

راهنمای اعمال کد

مشاهده کد تخفیف

راهنمای اعمال کد 2

اپلیکیشن آذرتل / باشگاه مشتریان

app