راهنمای خرید سیم‌کارت

 

 

ورود به سامانه خرید سیم‌کارت

شما می توانید برای ورود به سامانه خرید سیم‌کارت آذرتل، از طریق یکی از روش های زیر اقدام کنید:

الف) گزینه “خرید‌ سیم‌کارت” را از منوی بالای صفحه اصلی انتخاب کرده و سپس گزینه خرید سیم‌کارت را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

ب) عبارت http://shop.azartel.ir/simFind را  در قسمت آدرس مرورگر تایپ نموده و مستقیما وارد سامانه خرید سیم‌کارت شوید.

 

 

پس از ورود به سامانه خرید سیم‌کارت، شما می توانید به سادگی و در طی چند مرحله سیم‌کارت خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

 

انتخاب شماره

سر شماره دلخواه خود را در کادر زیر تایپ کنید:

 

پس از کلیک بر روی گزینه “جستجوی شماره” لیستی از رنج های مدنظر خود را مشاهده کرده و از بین آن ها انتخاب کنید:

 

 

پس از آنکه گزینه “ادامه خرید” را انتخاب کردید،  شما می توانید لیست شماره های انتخابی خود را مشاهده نمایید. در صورتی که تمایل دارید هریک از شماره های انتخابی خود را حذف کنید، گزینه “حذف” را کلیک نمایید.

پس از حصل اطمینان از خرید خود، کلید تایید و ادامه را انتخاب نمایید.

 

ورود مشخصات

در مرحله بعد، لطفا کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد نموده و گزینه ” تایید وادامه” را کلیک کنید.

 

تایید و پرداخت

در این قسمت خرید نهایی شما نمایش داده می شود. در صورتی که از خرید خود مطمئن هستید، گزینه ” تایید پرداخت” را کلیک نمایید. همچنین در صورتی که کد تخفیف و یا کد دعوت در اختیار دارید، با وارد نمودن آن در کادر مربوطه که در سمت راست صفحه واقع شده است، از تخفیف خرید سیم‌کارت آذرتل بهره‌مند گردید.

 

 

در مرحله بعد پس ازاینکه از طریق درگاه پرداخت، هزینه سیم‌کارت/های خود را پرداخت کردید، رسید خرید برای شما نمایش داده می شود.

 

آدرس محل تحویل

در صورتی که قبلا سیم‌کارت آذرتل را از طریق وب سایت خریداری کرده اید، شما می توانید آدرس مورد نظر خود را از لیست موجود انتخاب نمایید و در غیر این صورت با انتخاب گزینه “ثبت آدرس جدید” آدرس محل سیم‌کارت را وارد نمایید.

 

 

در مرحله بعد آدرس مورد نظر شما نمایش داده می شود، پس از حصل اطمینان از صحت آدرس، گزینه ” تایید آدرس و ثبت مشخصات” را وارد نمایید.

 

تکمیل اطلاعات

به منظور نهایی شدن فرآیند خرید، لطفا اطلاعات تکمیلی خود را در این بخش وارد کرده و اسکن تصویر کارت ملی خود را آپلود کنید. برای آپلود تصویر کارت ملی خود کافی است، گزینه “choose File” را انتخاب نموده و عکس ذخیره شده در سیستم خود را انتخاب کنید. در پایان، گزینه ” تایید و ثبت مشخصات” را کلیک کنید.

 

 

لطفا توجه داشته باشید که تکمیل گزینه های ستاره دار در فرم بالا الزامی بوده و در صورت عدم تکمیل این بخش، خرید شما نهایی نشده و سیم‌کارت برایتان ارسال نخواهد شد.

رسید نهایی

نمایش رسید نهایی به منزله نهایی شدن خرید شماست. سیم‌کارت خریداری شده ظرف مدت ۷۲ ساعت کاری به دست شما می رسد. تا زمان تحویل سیم کارت شماره پیگیری خود را نزد خود نگاه داشته و همچنین وضعیت خرید خود را از طریق انتخاب گزینه “پیگیری” مشاهده کنید.

شایان ذکر است، سیم‌کارت خریداری شده فقط به مالک تحویل داده شده  ارائه کارت ملی در زمان تحویل سیم‌کارت الزامی است.

 

در صورت وجود هرگونه سوال و پیشنهاد با ما در تماس باشید.