اینترنت ۴G و +۴G

 آذرتل اینترنت پرسرعت تلفن همراه را بر پایه آخرین فناوری دنیا ارائه می دهد.

با توجه به ضرورت دسترسی به اینترنت پر سرعت و خدمات بهتر، آذرتل خدمات اینترنت ۴G+، ۴G ، ۳G ، ۲G و LTE را به صورت یکپارچه در سراسر کشور ارائه می دهد. به منظور بهره مندی از خدمات اینترنت آذرتل در مناطق تحت پوشش شبکه، کافی است گزینه Cellular Data را در تلفن همراه خود فعالسازی کنید.

پوشش سراسری

سیم کارت های آذرتل در تمام نقاط ایران دارای پوشش و آنتن دهی سراسری است.

آذرتل بعنوان ارائه دهنده خدمات تلفن همراه، سرویس های مختلف ارتباطی مثل اینترنت پرسرعت، مکالمه، پیامک و تماس بین الملل را به صورت یکپارچه در سراسر کشور ارائه می دهد. برای مشاهده مناطق تحت پوشش شبکه کلیک کنید.

تماس و پیامک بین‌المـلل

آسان و ارزان با دوستان خود در خارج از کشور تماس بگیرید.

آذرتل با استفاده از طرح تماس و پیامک بین‌الملل این امکان را به شما می دهد که با استفاده از هزینه های کمتر با کسانی که در خارج از کشور هستند، در ارتباط باشید.

رومینگ

دسترسی به خدمات ارتباطی در صدها اپراتور تلفن همراه خارج از کشور

شما می توانید با استفاده از طرح رومینگ آذرتل، زمانی که در خارج از کشور هستید، با هزینه ای مقرون به صرفه با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشید. (بزودی)

tarabord-icon
ترابرد به آذرتل

مشترکان اپراتورهای دیگر بدون هیچ تغییری در شماره تلفن همراه خود می توانند از تنوع خدمات ، اینترنت پرسرعت و پوشش دهی آذرتل استفاده کنند.

ترابرد یا انتقال تلفن همراه، قابلیتی است که به مشترکین این امکان را می دهد تا بتوانند با یک شماره واحد از اپراتور های مختلف تلفن همراه استفاده کنند.در این صورت کاربر قابلیت استفاده از تمامی خدمات ارائه شده در اپراتور پذیرا را دارد و همچنین تعرفه پرداختی اپراتور پذیرا برای کاربر اعمال می شود.(بزودی)