customer club_snapp T logo 2-min

هتلی که همیشه می خواستید
با قیمتی ارزان تر…

خرید آنلاین دانلود آذرتل

جست وجو، مقایسه، انتخاب؛ رزرو آنلاین هتل و خرید اینترنتی بلیط هواپیما

اینکه با چند کلیک یا با تکان یک انگشت بتوان برای سفر برنامه ریخت یا بتوان هتل و بلیت هواپیما رزرو کرد زمانی یکی از آرزوها بود که آدم چندان هم از وجودش اطلاعی نداشت، اما زمان که گذشت و همه چیز به سمت دیجیتالی شدن پیش رفت، سرویس‌های آنلاین زیادی این دغدغه را نیز پوشش دادند و سفر را آسان‌تر از گذشته کردند. یکی از این سرویس‌های آنلاین هم اسنپ تریپ است.

اسنپ تریپ، سرویس آنلاین رزرو هتل و خرید بلیت هواپیماست. این سرویس کامل‌ترین مرجع انواع اقامتگاه‌ها در ایران به شمار می‌آید و شما به کمک این سرویس به اطلاعات بیش از ۸۰۰ اقامت‌گاه در داخل ایران دسترسی دارید. از هتل‌های پنج ستاره و لوکس گرفته تا معمولی‌ترین متل‌ها و حتی پانسیون و خانه‌های تاریخی.  هرکدام از این هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در اسنپ تریپ صفحه جداگانه‌ای دارند و تمام اطلاعات لازم، ویژگی‌ اتاق‌ها و همینطور فاصله‌ آنها با نقاط مهم شهر گفته شده است.

فعالیت این سرویس تنها به رزرو هتل و معرفی جاذبه‌های مقاصد گردشگری محدود نمی‌شود و شما به کمک اسنپ تریپ امکان خرید بلیت هواپیما به  مقصد همه شهرهای ایران را چه به صورت چارتر و چه به صورت سیستمی خواهید داشت.

یکی از مهمترین ویژگی‌های مورد توجه کاربران در موارد مختلف، قیمت تمام شده نهایی است و مزیت اصلی این سرویس نیز ارزان بودن هزینه رزرو از طریق آن است. اسنپ تریپ قراردادهایی را با هتل‌ها منعقد کرده که در جریان آن هزینه رزرو هتل‌ها، ارزان‌تر از رزرو حضوری تمام می‌شود.

اسنپ تریپ کاربرانش را در تمام مراحل سفر از برنامه ریزی گرفته تا بستن چمدان و اتمام سفر، همراهی می‌کند. این سرویس از سفر می‌گوید و می‌خواهد کاری کند که شما مناسبت‌ترین‌ها را انتخاب کنید، به طوری که خاطره‌ خوشش حالا حالاها از ذهن‌تان نرود.

برای دریافت کد تخفیف اسنپ تریپ به اپلیکیشن آذرتل مراجعه فرمایید.

استفاده از کد تخفیف

snapp t 3

مشاهده کد تخفیف

snapp t 2

اپلیکیشن آذرتل / باشگاه مشتریان

app