آذرتل، اپراتوری برای ما

هر آنچه از یک اپراتور می خواهید

آذرتل، بعنوان اولین اپراتور سراسری ترک‌زبانان ایران، خدمات جامع یک اپراتور تلفن همراه را بصورت تخصصی در اختیار ترک‌زبانان سرزمین‌مان ایران، قرار می‌دهد.
در این اپراتور، شما هم‌زبانان گرامی، از پشتیبانی 24 ساعته مرکز تماس به زبان ترکی و فارسی، محتوای ترکی در قالب پیامک، شبکه‌های اجتماعی و راهنماهای جامع و حتی سایت به زبان اختصاصی ترکی بهره‌مند خواهید بود.
(لازم بذکر است مشترکین می‌توانند در همه موارد، زبان ترجیحی خود را بین فارسی و ترکی، خود انتخاب کنند).

پوشش‎ دهی سراسری

ارائه خدمات در سراسر ایران

اپراتور سراسری تلفن همراه آذرتل، یک اپراتور تخصصی، با پوشش‌دهی سراسر ایران است. آذرتل بعنوان ارائه دهنده خدمات تلفن همراه، سرویس‌های مختلف ارتباطی مثل اینترنت پرسرعت، مکالمه، پیامک و تماس بین‌الملل را به صورت یکپارچه در سراسر کشور ارائه می‌دهد.

مشاهده مناطق تحت پوشش

اینترنت پرسرعت +4G

سریعترین سرویس اینترنت

با توجه به ضرورت دسترسی به اینترنت پر سرعت و خدمات بهتر، آذرتل خدمات اینترنت 4G+، 4G، 3G، 2G و LTE را به صورت یکپارچه در سراسر کشور ارائه می‌دهد‌ به منظور بهره‌مندی از خدمات اینترنت آذرتل در مناطق تحت پوشش شبکه، کافی است گزینه Cellular Data را در تلفن همراه خود فعالسازی کنید

راهنما

پشتیبانی 24 ساعته

هفت روز هفته آماده پاسخگویی هستیم

کارشناسان مرکز تماس آذرتل پاسخگوی پرسش‌ها و مشکلات احتمالی مشتریان و متقاضیان 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته هستند. برای برقراری ارتباط با این مرکز می‌توانید شماره ۴۴۴ را از خطوط آذرتل و یا شماره ۰۹۹۹۱۴۰۰۰۰۰ را از سایر خطوط شماره‌گیری فرمایید.

تماس بین الملل

با دوستانتان در سراسر دنیا در ارتباط بمانید

آذرتل با استفاده از طرح تماس و پیامک بین‌الملل این امکان را به شما می‌دهد که با استفاده از هزینه‌های کمتر با کسانی که در خارج از کشور هستند، در ارتباط باشید.

راهنما